رسانه کمپین من طراحم

فراخوان عضویت در ستاد برگزاری دومین نشست کمپین من یک طراحم

177

مرکز طراحی اسپیرال در قالب مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها تصمیم دارد امسال نیز دومین نشست کمپین «من یک طراحم» را تحت عنوان بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان برگزار نماید. برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای انجام شده تا این بار بزرگترین گردهمایی طراحان ایران شکل بگیرد و این رویداد با حضور حداقل هزار نفر از اعضای کمپین برگزار شود. بخشهای مختلفی نظیر پنل گفتگو، سخنرانی، ورکشاپ‌های تخصصی و… برای این رویداد بزرگ در نظر گرفته شده است.

برای این منظور ترجیح داده می‌شود ماهیت داوطلبانه و عام‌المنفعه کمپین حفظ شده و در ستاد برگزاری و برنامه‌ریزی‌های آن از داوطلبین کمپین کمک گرفته شود و برای انتخاب سخنرانان، موضوع ورکشاپ‌ها، تبلیغات، و… با اعضای فعال کمپین مشاوره شود. بنابراین در صورتی که در هر کدام از زمینه‌های طراحی مشغول هستید و تمایل به همکاری دارید این فرم را پر کنید تا برای جلسات سیاستگذاری از شما دعوت گردد.

برای اطلاع از نخستین نشست کمپین تحت عنوان بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان که تابستان 94 در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد این صفحه را ببینید. شایان ذکر است کمپین من یک طراحم تیرماه سال گذشته فعالیتهای خود را شروع کرد و تا کنون بیش از 5000 نفر آن را در وبسایت کمپین امضا کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی