رسانه کمپین من طراحم

گزارش دومین جلسه مشورتی کمپین «من یک طراحم» به میزبانی کافه ایدما

225

دومین جلسه ستاد مشورتی کمپین «من یک طراحم» عصر روز پنجشنبه 6 آبان‌ماه 95 با میزبانی خوب کافه ایدما با حضور 15 نفر از فعالان کمپین برگزار شد. مباحث این جلسه در ادامه گفتگوهای جلسه قبل روی فرم برگزاری رویداد بزرگ کمپین و تاریخ برگزاری آن متمرکز بود.
ابتدا گزارشی از نظر مشورتی چند Event Planner که توسط آقای جواد یزدانی دریافت شده بود خوانده شد. در این گزارش در کنار پیشنهاداتی مفید، انتخاب سخنرانان به صورت فراخوان عمومی به علت امکان افت کیفیت توصیه نشده بود که این مساله مورد موافقت جمع نیز قرار گرفت. مساله بعدی تاریخ‌های مورد نظر برای برگزاری بود. با توجه به مسائلی نظیر زمان امتحانات دانشجویان و نیز مناسبتها و تعطیلی‌های موجود، و مشروط بر اینکه فرصت دو ماهه برای برنامه‌ریزی بر کیفیت برگزاری لطمه‌ای نزند، تاریخ تقریبی 3 دی‌ماه برای این رویداد در نظر گرفته شد.
پس از تعیین کلیات، فرم و روند برگزاری رویداد مورد بحث قرار گرفت. ایده‌های مختلفی نظیر استفاده از پیشکسوتان در کنار طراحان جوان مطرح شد و در نهایت فرم اولیه برگزاری یک رویداد 5 ساعته شامل بخشهای مقدمه و پخش کلیپ، 6 پرزنت کوتاه 15 دقیقه‌ای از طراحان جوان در حوزه‌های مختلف، یک پنل گفتگوی دو یا سه نفره با پیشکسوتان طراحی، فرصتی برای پذیرایی و شبکه‌سازی، و مراسم رونمایی از الگوهای استاندارد قراردادهای طراحی و سخنرانی‌های کوتاه مربوط به آن شکل گرفت.

در این جلسه ایده‌هایی نظیر استفاده از پیشکسوتان در کنار طراحان جوان در رویداد مطرح شد.

برخی مسائل نیز برای بررسی تا زمان برگزاری جلسه بعدی مشخص گردید. از جمله پیشنهاد سخنرانان و پیشکسوتان، بررسی محل برگزاری و امکان‌سنجی برگزاری در سالن همایشهای برج میلاد، تعیین ترتیب برنامه‌ها، و هماهنگی با مجری که قرار شد تا جلسه بعد مورد پیگیری اعضای ستاد قرار بگیرد.

زمان و مکان جلسه بعدی ستاد به زودی اعلام خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید شما نیز به عنوان اعضای ستاد مشورتی کمپین در این جلسات شرکت کنید و به روند برنامه‌ریزی رویداد کمک کنید فرم عضویت آن را پر کنید.

جا دارد از خانم مریم باهوش مدیر محترم کافه ایدما جهت میزبانی و پذیرایی از اعضای کمپین کمال قدردانی را داشته باشیم. همینطور از خانم‌ها و آقایان جواد یزدانی، شروین مشایخ، دکتر محمدحسن توفیقی، علیرضا فتحی، مهلا الهی، امیر شکری، طاها عبدی، نیما ساختمانی، نازنین قیطاقی، سحر رفیع، امیرحسین ناطقی که با همراهی و نظرات خوبشان در این جلسه به کمپین کمک زیادی کردند تشکر می‌کنیم.

برای پیگیری اخبار کمپین می‌توانید عضو کانال تلگرامی کمپین شوید. شایان ذکر است کمپین من طراحم از تابستان سال گذشته توسط مرکز طراحی اسپیرال طراحی و توسعه یافته و تا کنون بیش از 5200 طراح آن را در وبسایت کمپین امضا کرده‌اند. گزارش جلسه قبلی این ستاد مشورتی را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی