رسانه کمپین من طراحم

برگزاری چهارمین جلسه ستاد مشورتی کمپین «من طراحم» به صورت آنلاین

193

چهارمین جلسه مشورتی ستاد برگزاری “رویداد بزرگ من طراحم” که در جلسه پیشین قرار شد به صورت آنلاین برگزار شود در تاریخ 5 آذر 95 و در ساعت مقرر برگزار شد. تجربه برگزاری این جلسه مشورتی به این شیوه در نوع خود منحصر به فرد بود و مورد استقبال اکثریت اعضا نیز قرار گرفت.

در ابتدای جلسه حاضرین خود را معرفی کردند و آقای فتحی گزارش کوتاهی از جلسات گذشته ارائه داد و از حاضرین خواست تا بر روی موضوع “انتخاب سخنران و پیشنهاد سخنران” به عنوان موضوع اصلی تمرکز کنند. سپس از مواردی که باید توسط آقای یزدانی پیگیری می شد گزارشی ارائه شد. این گزارش شامل مواردی می شد که در معرفی و تبلیغ رویداد مؤثر است. جلب همکاری چهره های شناخته شده که رویداد را به سایرین معرفی کنند و استفاده از ظرفیت افراد فعال در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و مباحث SEO از موارد مهم این مطالب بود.

در ادامه دکتر بیدی اعلام کردند که حاضرین گزینه ها و کانال های ارتباطی خود با پیشکسوتان و سخنرانان در هر دسته بندی اصلی را بیان کنند. این دسته بندی ها در قالب چهار موضوع اصلی شامل رشته های طراحی گرافیک، معماری، طراحی صنعتی و طراحی وب بودند که حاضرین به ترتیب در سه رشته اصلی از اسامی متعددی نام بردند، اما به دلیل جوان بودن ماهیت رشته طراحی وب، موضوع پیشنهاد پیشکسوت در این رشته، بحث ها را اندکی به حاشیه‌های جالبی برد! نهایتاً قرار شد موضوع دیگری در دسته بندی های اصلی گنجانده شود و از فرصت سخنرانی های 15 دقیقه ای برای موضوع طراحی وب استفاده شود.

دومین همایش کمپین من طراحم قرار است زمستان امسال به شکل بزرگترین گردهمایی طراحان ایران برگزار شود.

در پایان جلسه از حاضرین خواسته شد تا فرمی که برای این منظور طراحی شده است را کامل کنند و گزینه های پیشنهادی خود را از این طریق به دبیرخانه کمپین برسانند. با بررسی نتایج این فرم می توانیم به فهرستی از اسامی برسیم که از آن ها برای حضور در رویداد دعوت خواهد شد.

شما نیز می توانید “فرم پیشنهاد سخنران” را در این صفحه کامل کنید و ما را در انتخاب سخنران برای بزرگترین گردهمایی طراحان ایران همراهی کنید. در صورتی که تمایل دارید شما نیز به عنوان اعضای ستاد مشورتی کمپین در این جلسات شرکت کنید و به روند برنامه‌ریزی رویداد کمک کنید فرم عضویت آن را اینجا پر کنید. از اخبار فعالیت‌های کمپین نیز می‌توانید از طریق کانال تلگرام کمپین سریعتر مطلع شوید.

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی