رسانه کمپین من طراحم

وبسایت کمپین #من_طراحم برنده تندیس بهترین وبسایت فرهنگی هنری در جشنواره وب شد

216

وبسایت کمپین «من یک طراحم» در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران، برنده تندیس بهترین وبسایت فرهنگی هنری به انتخاب داوران شد. اختتامیه این جشنواره 28 بهمن‌ماه با حضور بیش از هزار نفر از فعالان حوزه وب و موبایل برگزار شد و وبسایت #من_طراحم از بین بیش از 4000 وبسایت و نهایتا چهار کاندیدای برگزیده برای بخش فرهنگ و هنر، به عنوان برترین وبسایت انتخاب شد و تندیس آن به دکتر حامد بیدی طراح و موسس کمپین اهدا شد. نکته جالب توجه آن بود که هنگامی که اسامی کاندیداها توسط مجری ذکر شد، شرکت‌کنندگان داخل سالن کمپین من طراحم را با صدای بلند حدس زدند که این خود نشان از تاثیر و موفقیت این کمپین داشت.

وبسایت کمپین من طراحم خردادماه 1394 توسط مرکز طراحی اسپیرال به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکتی طراحی، ایده‌پردازی و راه‌اندازی شد و تا کنون با حمایت هزاران نفر اعضای خود موفق به برگزاری رویدادهای فرهنگی آموزشی متعدد و فعالیت‌های گروهی مختلفی شده است. از آخرین فعالیت‌های این کمپین می‌توان به برگزاری بزرگترین گردهمایی طراحان ایران در قالب دومین همایش کمپین نام برد که تا کنون با استقبال بی‌نظیر طراحان مواجه شده است. این همایش سوم اسفندماه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران و با حضور پیشکسوتانی چون ایرج اعتصام، بهرام کلهرنیا و عباس افتخاری برگزار خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش می‌توانید به وبسایت آن مراجعه بفرمایید.

در این دوره از جشنواره وب و موبایل، وبسایت انگلیسی دانشگاه فردوسی مشهد نیز برنده بهترین وبسایت دانشگاهی کشور شد. نسخه فارسی این وبسایت نیز که توسط اسپیرال طراحی و پیاده‌سازی شده بود سال قبل تندیس بهترین وبسایت را در بخش دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دریافت نموده بود که امسال نیز پس از راه‌اندازی بخش انگلیسی آن دوباره برنده این بخش از جشنواره شد.

یادآوری می‌شود مرکز طراحی اسپیرال پیش از این برنده جایزه بهترین شرکت طراحی وب در هفتمین دوره از جشنواره وب و موبایل ایران شده بود و تا کنون سایت‌های متعدد دیگری نیز که توسط اسپیرال طراحی شده برنده تندیس بهترین وبسایت در زمینه خود گردیده‌اند. بدین ترتیب تعداد تندیس‌هایی که اسپیرال بابت وبسایت‌های طراحی شده خود از جشنواره وب دریافت نموده است به 5 عدد رسید.

 

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی