رسانه کمپین من طراحم

بالاخره نسخه ویدیویی دومین همایش من طراحم منتشر شد

487

پس از هماهنگی ها و کش و قوس های بسیار، سرانجام نسخه ویدئویی دومین همایش کمپین منتشر شد. در ادامه می توانید ارائه های این همایش را ملاحظه می کنید:

در آغار این رویداد با دکتر بیدی همراه می شویم که با ما از دغدغه های شغلی طراحان،نحوه شکل گیری کمپین، برنامه ریزی های آینده همچنین در مورد نحوه فعالیت این کمپین در آینده سخن می گوید.

 

در ادامه بیننده ارائه هایی 15 دقیقه ای از طراحان جوان و موفق هستید.

اولین ارائه توسط آرین مقبلی (طراح رابط کاربری) با موضوع رزومه ها است.او در این ارائه از رزومه ها و کیفیت آن برای ارائه به کارفرما می گوید و مشخصات رزومه خوب را مطرح می کند.

 

ارائه بعدی توسط سعید باباوند (طراح گرافیک و منتقد هنری) با محوریت اهمیت سرعت و وجود فست گرافیک در بازار انجام می شود.

 

در این ارائه با امیرحسین دلبری (طراح جواهرات) همراه هستیم که از خلق ارزش در محصول می گوید و با نمایش نمونه هایی از آثار طراحان بزرگ در مورد امضای طراحی صحبت می کند.

 

پس از این سه ارائه کوتاه بیننده گفت و گوی یک ساعته با پیشکسوتان خواهید بود.میهمانان این پنل دکتر ایرج اعتصام (پیشکسوت معماری و طراح پارک ملت)،استاد بهرام کلهرنیا(پیشکسوت طراحی گرافیک و رئیس اسبق انجمن صنفی طراحان گرافیک) و دکتر عباس افتخاری(پیشکسوت طراحی صنعتی) بودند که در کنار نسل جوان طراح به ارائه تجربیات موفق و ناموفق خود در تعامل با مشتریان خود می پردازند.

 

چهارمین طراح جوان رزیتا فتاحی معمار و طراح شهری است که از تجربه شخصی اش و نقش آن در شکل گیری شخصیت یک طراح و یک معمار با ما سخن می گوید.

 

مسلم ابراهیمی که با طراحی فونت های ایران و ایران سنس به شهرت رسیده است در پنجمین ارائه از تجربه شخصی اش در طراحی و فروش آثارش به صحبت می پردازد.

 

آخرین ارائه 15 دقیقه ای را مصطفی آروند طراح صنعت با تمرکز بر قراردادها و تعهد طراح انجام داده است.

 

پس از ارائه های 15 دقیقه ای دکتر محمد جعفر نعناکار (حقوقدان و تدوینگر الگوهای قراردادهای طراحی) ارائه خود توضیحاتی در مورد نکات فنی و حقوقی مربوط به تنظیم قراردادهای طراحی می دهد.

 

پس از آخرین ارائه در پنل گفت و گو با همراهی جواد یزدانی،دکتر بیدی و دکتر نعناکار و با اجرای آرش برهمند به پاسخ دهی به سوالات مطرح شده در شبکه های توییتر و تلگرام می پردازند و همزمان فایل الگوی قرارداد های طراحی در کانال تلگرام و توییتر نیز منتشر شد.

 

این رویداد با همکاری و پشتیبانی اسپانسرهایی نظیر ای نتورک، دونیت، گروه اینترنت ایران، زودفود، اسنپ، پین تا پین، اسکانو، پونیشا، مجله آنگاه، تکرسا، برسام، ایوند، فونت ایران، فرانش و … برگزار شده است.

 

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی