رسانه کمپین من طراحم

آغازهمکاری کمپین #من_طراحم و «طهروون بپوشیم»

559

با آغاز پویش اجتماعی «طهروون بپوشیم» توسط منطقه 12، قلب تهران، همکاری دو جانبه‌ای بین کمپین #من_طراحم و «طهرون بپوشیم» آغاز شده است.

به گزارش شهر‌نوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12، پیمان حسین محسنی آغاز فعالیت دبیرخانه منطقه ای جشنواره طراحی لباس،پارچه، تزئینات لباس و تصویر برداری «طهروون بپوشیم» را اعلام کرد.وی در ادامه دراهداف این طرح را توجه به فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی و تلاش برای تلفیق عناصر زیبایی شناختی هنر در قلب طهران با شاخص های نو گرایانه در این بستر اعلام کرد.

شهردار قلب طهران ادامه داد : منطقه ۱۲ به واسطه اهمیت ناشی از وجود هسته شکل گیری کلانشهر تهران از عهد صفویه دارای جایگاه ویژه ای در میان اهالی فرهنگ و هنر است و برگزاری چنین رویدادهایی ضمن تقویت مفاهیم گردشگری، تاریخی و هویتی موجب ایجاد بستری مناسب برای هم‌افزایی و تعامل با هنرمندان و هنردوستان و خلق آثاری نوآورانه می شود.

محسنی همچنین افزود : این رویداد با همکاری دستگاه های رسمی و متولی حوزه مد و لباس در کنار دانشگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد برگزار خواهد شد و در روزهای آتی فراخوان و نحوه مشارکت نخبگان و طراحان لباس و دیگر موضوعات جشنواره اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است که جشنواره «طهروون بپوشیم» در قالب سلسله نشست ها و کارگاه های اموزشی و ارائه محصولات مورد نظر با حضور داوران و اساتید به نام دانشگاهی از اواخر آذرماه آغاز و تا پایان بهمن ماه در قلب طهران ادامه خواهد داشت .

کمپین #من_طراحم نیز به عنوان بزرگترین جامعه طراحان ایران از این حرکت فرهنگی حمایت نموده و در اطلاع‌رسانی این رویداد، در کنار تیم «طهروون بپوشیم» خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی