رسانه کمپین من طراحم

برگزاری نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان توسط اسپیرال

222

در پی استقبال خوب طراحان از کمپین «من یک طراحم» طی یک ماه گذشته، و درخواست مشارکت کنندگان جهت ادامه این حرکت فرهنگی، نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان برگزار خواهد شد. این نشست هم‌اندیشی در تاریخ چهارشنبه 14 مردادماه 1394 برگزار خواهد شد و شرکت در آن برای همه علاقمندان، رایگان است. جهت ثبت نام می‌توانید از این لینک اقدام کنید.

کمپین #من_طراحم توسط مرکز طراحی اسپیرال طراحی و از تاریخ 27 تیرماه رونمایی شد. مطابق با چشم‌انداز اعلام شده برای کمپین، هدف از برگزاری این نشست‌ها کمک به تقویت جایگاه شغلی طراحان با رویکردی فرهنگی است. در این نشست به مباحثی نظیر قوانین حقوقی در قراردادهای طراحی، حقوق متقابل طراح و مشتری، بررسی چالشها و راهکارهای توافق با مشتری در طراحی، و… خواهیم پرداخت و از تجربیات یکدیگر برای حرفه خود بهره خواهیم برد. همچنین از افراد سرشناس و صاحبنام در زمینه طراحی گرافیک، طراحی وب و… نیز دعوت به عمل خواهد آمد تا راهکارهای پیشنهادی افراد باتجربه را نیز بشنویم. در نهایت نیز زمانی را برای شبکه‌سازی و آشنا شدن با سایر همکارانمان می‌گذاریم تا بتوانیم ارتباطمان را با هم حفظ کنیم.

همانطور که قبلا نیز درسایت اسپیرال اعلام شده هدف از راه اندازی این وبسایت تثبیت جایگاه شغلی یک طراح در مقابل سفارش‌دهنده و ارتقای فرهنگ عمومی در این زمینه است. حالا خواه این طراح، طراح گرافیک باشد، یا طراح وب، یا طراح دکوراسیون و طراح صنعتی، موارد مطرح شده در این کمپین بخشی از مسائلی است که یک طراح همیشه با آن سر و کله می‌زند. خوشبختانه این کمپین در ماه اول فعالیت خود بیش از 2650 نفر امضاکننده جذب کرده و بازخورد مثبتی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

این رویداد فرهنگی توسط مرکز طراحی اسپیرال و با مشارکت موسسه فرهنگی هنری پیشرو برگزار خواهد شد و برنامه دقیق آن و مکان برگزاری نیز بسته به میزان استقبال علاقمندان تعیین و به زودی اعلام خواهد شد. بنابراین اگر تمایل دارید در این نشست شرکت کنید و قدمی جدی‌تر برای ارتقاء جایگاه شغلی طراحان بردارید، فرم ثبت نام رایگان آن را پر کنید تا بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم. همچنین اگر دوست داشتید خبر برگزاری آن را به دوستانتان هم اطلاع دهید تا جلسات پربارتری داشته باشیم.

برای اطلاع از اخبار مرتبط با این رویداد می توانید عضو خبرنامه اسپیرال شوید، یا صفحات فیسبوک و توئیتر ما را دنبال کنید. از هر گونه پیشنهاد و همکاری در زمینه شیوه برگزاری، سخنرانان، بازتاب رسانه‌ای، و…  نیز شدیدا استقبال می کنیم. برای این منظور می توانید از ایمیل، مسیج، هشتگ #من_طراحم، منشن، و تلفن 55433183 استفاده کنید!

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی