رسانه کمپین من طراحم

دعوت از همراهان برای معرفی رسانه‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی حوزه طراحی

610

همراهان عزیز پایگاه خبری طراحان ایران، در این پایگاه در راستای بهبود اطلاع‌رسانی و انتقال دانش برآنیم تا با کمک و مشارکت شما عزیزان به تهیه فهرستی جامع از رسانه‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی شناخته شده در تمامی حوزه‌های طراحی اقدام کنیم.

شما با استفاده از آدرس تلگرام https://telegram.me/spiralchat  می‌توانید آدرس کانال‌های تلگرامی مورد استفاده خود را (با حداقل تعداد 1000 عضو) و صفحات اینستاگرامی خود را (با حداقل 3000 فالوور) با استفاده از پیام دایرکت صفحه  اینستاگرام کمپین #من_طراحم https://www.instagram.com/mantaraham برای ما ارسال کنید.

پس از اتمام فرآیند جمع‌آوری و دسته‌بندی، این فهرست برای دسترسی علاقه‌مندان و طراحان در این پایگاه خبری قرار خواهد گرفت.

610 نظرات
  1. سامان وحدت می گوید

    حرکت خوب و قابل تحسینی هست اما به نظرم ملاک انتخابتون رو باید “کیفیت فعالیت اجرایی” و “ارزش تولید شده برای مخاطبین” قرار بدین و نه تعداد اعضاء.

    برای نمونه کانال وب سایت http://www.uxbook.org به آدرس https://t.me/uxbook حدود 450 عضو دارد . شاید تعداد مخاطبین ما کم باشد اما توسط تیم “uxbook مرجع فارسی کتاب های تجربه کاربری” برای مخاطبین خود 5 کتاب آموزشی با ارزش را در زمینه طراحی تجربه کاربری تهیه کرده ایم .

    از طرف دیگر هم هستند کانال هایی که به علت تولید محتوای صرفا انگیزشی هوادارن زیادی پیاده کرده اند اما برای مخاطبین خود ارزشی تولید نکرده اند . بنابر این در انتها بازهم تاکید می کنم برای حمایت و معرفی از فعلان این حوزه ارزیابی کیفی صورت بگیرد و نه ارزیابی کمی .

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی