رسانه کمپین من طراحم

سومین همایش کمپین #من_طراحم نهم اسفندماه در مرکز همایشهای صدا و سیما

688

بالاخره پس از ماه‌ها برنامه‌ریزی و جلسات متعدد ستاد اجرایی داوطلبین کمپین،  زمان و مکان سومین همایش کمپین #من_طراحم مشخص شد! امسال نهم اسفندماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما طراحان ایران یک بار دیگر دور هم جمع می‌شوند تا استمرار حرکت کمپین خود را تثبیت کنند! امسال هم قرار است شش طراح موفق در کنار پیشکسوتان رشته‌های مختلف طراحی از تجربیات و راهکارهای خود برای ارتقای جایگاه شغلی طراحان در ایران بگویند. تا کنون اساتید پرسابقه و مطرحی نظیر قباد شیوا (پیشکسوت گرافیک)، ایرج کلانتری (پیشکسوت معماری) و بهرام عظیمی(کارگردان، انیماتور و تصویرگر پرسابقه) دعوت ما را برای به اشتراک گذاری تجربیات موفقشان در این گردهمایی بزرگ طراحان پذیرفته‌اند. همچنین در این همایش محمدجعفر نعناکار ثبت قانونی یک طرح را آموزش خواهد داد و حامد بیدی از پروژه جدید کمپین رونمایی خواهد کرد. فهرست سخنرانان و پیشکسوتان به تدریج کاملتر خواهد شد! اطلاعات کامل درباره همایش را می‌توانید در صفحه رویداد ببینید.

پیشنهاد می‌کنیم هر چه زودتر در این رویداد ثبت‌نام کنید تا علاوه بر ۲۰ درصد تخفیف ویژه اعضای کمپین، از ۵۰ درصد تخفیف بلیت زودهنگام نیز استفاده کنید. اعضای کمپین که قبلا امضای خود را در وبسایت ثبت کرده‌اند، می‌توانند برای ثبت‌نام از کد تخفیف mantaraham96 استفاده کنند.

خبرهای جدید درباره بزرگترین گردهمایی طراحان ایران را از کانال تلگرام و اینستاگرام کمپین دنبال کنید. اتفاقات بزرگی در پیش است!

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی