رسانه کمپین من طراحم

برگزاری هفته گرافیک دانشگاه هنر با همکاری کمپین #من_طراحم

780

هفته طراحی گرافیک دانشگاه هنر امسال با همکاری انجمن علمی گرافیک این دانشگاه و کمپین #من_طراحم برگزار خواهد شد. بدین ترتیب طی یک هفته مجموعه‌ای از نشست‌ها و ورکشاپ‌ها در پردیس هنرهای کاربردی و پردیس باغ ملی این دانشگاه از تاریخ ۸ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. شرکت در برنامه‌های این مناسبت بین‌المللی برای عموم علاقمندان آزاد خواهد بود.

آغاز مجموعه برنامه‌های این هفته با ارائه دو ساعته از حامد بیدی درباره کمپین #من_طراحم، جایگاه طراحان در جامعه و راهکارهای ورود طراحان تازه‌کار به بازار کار خواهد بود. این برنامه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز شنبه ۸ اردیبهشت در سالن جانبزرگی واقع در پردیس هنرهای کاربردی برگزار می‌گردد و شرکت‌کنندگان نیازی به ثبت‌نام قبلی ندارند.

در ادامه این رویداد جهانی، روز یکشنبه ۹ اردیبهشت سیامک برهانی در رابطه با مسائل حقوقی در بستن قرارداد و چگونگی ثبت اثر و کیان اشرافی درباره ارتباط موفق با کارفرما به سخنرانی خواهند پرداخت. در سومین روز این مجموعه نشست‌ها، سلمان یافت‌آبادی درباره دیزاین بریف یا تفهیم‌نامه طراحی و پس از آن علی عسلی درباره شکل‌گیری و استمرار استودیو متافور صحبت خواهند کرد.

هفته گرافیک دانشگاه هنر با همکاری کمپین من طراحم برگزار می‌شود

برنامه‌های روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت در سالن پژوهشکده واقع در پردیس باغ ملی برگزار خواهد شد. در این روز بهرام کلهرنیا و اردشیر پژوهشی به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت و در رابطه با موضوع جهانی این رویداد در سال ۲۰۱۸ یعنی هنر کودک که با شعار Kids Can Too توسط انجمن بین‌المللی طراحی معرفی شده است، مباحثی مطرح خواهد شد.

در پایان این هفته، روز پنج‌شنبه ورکشاپ سینا پاکزاد با موضوع دیجیتال پینت ساعت ۱۰ تا ۱۲ در پردیس باغ ملی برگزار می‌شود. شایان ذکر است تنها برنامه‌های روز سه‌شنبه و پنجشنبه نیاز به ثبت‌نام قبلی دارد و علاقمندان می‌توانند در مابقی جلسات بدون نیاز به ثبت‌نام شرکت کنند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانید به کانال انجمن علمی طراحی گرافیک دانشگاه هنر به آدرس https://t.me/vcscua مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی