رسانه کمپین من طراحم

نخستین جلسه تیم اجرایی برای چهارمین همایش #من_طراحم برگزار شد

اولین جلسه تیم اجرایی برای چهارمین همایش کمپین #من_طراحم پنجشنبه ۱۳ دی‌ماه ۹۷ با حضور حدود ۳۰ نفر از طراحان داوطلب به میزبانی آکادمی یونی‌تک برگزار شد.

با توجه به هوای برفی و ترافیک سنگین شهر این جلسه با کمی تأخیر و با گفت و گوهایی پراکنده درباره سخنرانان پیشنهادی و بازخوردهای مربوط به همایش سال گذشته توسط شرکت کنندگان شروع شد تا زمانی که سایر اعضای داوطلب نیز به جلسه رسیدند. سپس ابتدا گزارشی از فعالیت‌های یک ساله توسط حامد بیدی موسس کمپین مطرح شد و امیرحسین ناطقی نیز به عنوان مدیر اجرایی همایش سال گذشته، چالش‌های برگزاری همایش قبل در مرکز همایش‌های صدا و سیما را مطرح نمود. کنسل شدن دو اسپانسر بزرگ در روزهای آخر، بدقولی یکی از اسپانسران در پرداخت مبلغ وعده داده شده، مشکلات اداری مربوط به مرکز همایش‌های صدا و سیما، مشکلات مربوط به پذیرش و ورود، مشکلات مربوط به ارسال پکیج‌ها، بالاتر رفتن مخارج مربوط به پکیج‌های میهمانان ویژه به خاطر تورم در ابتدای سال ۹۷ و… از جمله چالش‌هایی بود که مدیر اجرایی همایش درباره آنها توضیحاتی داد و حضور فعالانه و بسیار پررنگ و منظم داوطلبان در ستاد اجرایی همایش را نقطه قوت بزرگ همایش سال گذشته دانست که بدون آنها امکان برگزاری همایش وجود نداشت. وی در پایان درباره گزارش مالی از درآمدها و مخارج کمپین در یک سال گذشته نیز توضیحاتی را مطرح ساخت و شرح جزئیات پرداخت‌ها و دریافت‌ها در قالب جداولی به حاضرین ارائه گردید. امیرحسین ناطقی یادآوری کرد که علیرغم بدعهدی یکی از اسپانسران و تراز مالی منفی کمپین، مرکز طراحی اسپیرال بخشی از مطالبات و معوقات مربوط به کمپین را پرداخت نموده است.

پس از توضیحات امیرحسین ناطقی، برنامه‌های پیش رو توسط حامد بیدی مطرح شد و جوانب مختلف آن مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. بیدی از تمام شرکت‌کنندگان دعوت کرد تا با همکاری داوطلبانه با کمپین به جامعه طراحان کمک کنند و فهرست موضوعات مورد نیاز کمپین برای همکاری را مطرح ساخت. در پایان این جلسه، داوطلبان در زمینه‌های مورد نیاز اعلام آمادگی کردند تا به زودی شاهد دور جدیدی از فعالیت‌های کمپین با هدف برگزاری چهارمین گردهمایی بزرگ طراحان باشیم.

گزارش تصویری این دورهمی را می‌توانید در صفحه اینستاگرام کمپین مشاهده بفرمایید.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

بازی انفجار شرطی بازی انفجار ترفند انفجار شرطی